Rytíři Kladno: Cikánek – Austin, Lakos, Zajíc, Zelingr, Müller, Smetana – Jágr, Stach, Zikmund – Melka, Réway, O’Donnell – Jelínek, Kalaj, Strnad – Hajný, Kaut, Š. Bláha. Trenéři:Čermák, Lidický, Kregl.
HC VERVA Litvínov: Honzík – Ščotka, Kubát, Baránek, Jánošík, Štich, Doudera, Šesták – Helt, Hübl, Lukeš – Hanzl, Mikúš, Kašpar – Petružálek, Gerhát, Svoboda – Jurčík, Zygmunt, Trávníček. Trenéři: Šlégr, Kotrla, Skuhrovec.

Branky a nahrávky: 5. O’Donnell, 43. Š. Bláha (Kaut) – 10. Hanzl (Doudera), 22. Baránek, 36. Svoboda (Petružálek), 37. Hübl, 57. Hübl (Lukeš). Třetiny: 1:1, 0:3, 1:1. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Střely na branku: -:-. Diváci: 1 538.

První část přinesla pohledný ofenzivní hokej z obou stran, o něco aktivněji ale působili přece jen domácí hráči. Tlak Rytířů nakonec proměnil ve vedoucí branku Kanaďan Brendan O’Donnell, který si vybruslil na střed a zkušeně poslal puk bekhendem do vinglu –   1:0. Pak ale přišla chytrá teč Martina Hanzla a byla z toho využitá přesilovka Vervy –   1:1. V posledních vteřinách pak pálil hned po buly znovu O’Donnell, ovšem puk se od konstrukce odrazil zpátky do hry a sudí rozpažil.

Druhá perioda se ale Rytířům nevydařila. Nejprve Lukáši Cikánkovi propadla za záda střela Marka Baránka a hosté šli do vedení –   1:2. Tím hosté definitivně přebrali iniciativu a jali se navyšovat svoje vedení. Kladenský gólman ale zneškodnil několik obrovských možností a kapituloval znovu až v závěru třetiny, kdy nedosáhl na střelu Přemysla Svobody –   1:3. Poté ještě pláchl domácí obraně Viktor Hübl a přidal čtvrtý zásah Litvínova –   1:4.

V závěrečné části se Rytíři opět herně zvedli, celkově si ale vybrali pořádnou dávku smůly – nedohráli totiž obránce Josef Zajíc a útočník Šimon Jelínek. Oba přitom opouštěli led jen s velkou pomocí členů realizačního týmu. Stav utkání jinak upravil už po necelých čtyřech minutách hry Štěpán Bláha, který se díky svému důrazu dostal ke kotouči v dobré pozici –   2:4. V závěru ale Rytíři ztratili puk při vlastní přesilovce a Viktor Hübl stanovil gólem v oslabení konečný stav zápasu –   2:5.