O čem to je?

Je to úplně jednoduché 🙂

Portál Naše Kladno je jediný funkční rozcestník akcí a událostí v Kladně, Slaném a okolí. Na internetu můžete najít spousty rádoby kalendářů, ale jen web www.nasekladno.cz je pravidelně aktualizovaný a najdete zde všechny možné akce a ne jen akce několika málo subjektů.

Na webových stránkách www.nasekladno.cz koncentrujeme programy kin, divadel, kulturní a společenské akce z Vašeho okolí. Vše je přehledně uspořádáno do kalendáře.  Víte o akci, který v našem kalendáři není? Vložte ji zdarma během několik minut a dejte ostatním vědět co se u Vás děje.

Součástí webu www.nasekladno.cz je i adresář firem.  Nejsme ale web primárně určený k inzerci firem v okolí. Nikdy jsme nechtěli jít cestou jako mnoho lidí a firem před námi. Chceme především pomoc najít všem návštěvníkům to co chtějí právě dělat, nebo co potřebují. U nás najdete kompletní informace – od toho kam zajít na výbornou večeři až po to kam na co zajít do kina či divadla a jít třeba za skvělou hudbou …

Najděte si dnešní akce v okolí Kladno. Nebo raději dětské hřiště nebo hernu? Rádi byste pozvali svoji polovičku na dobré jídlo a potom někam na tanec? Pomůžeme Vám najít třeba i autoservis, nebo skvělou čistírnu v okolí.

Snažíme se, abyste vše tohle našli. Portál Naše Kladno neustále zlepšujeme a přidáváme nové vlastnosti.

Všechny zde obsažené informace jsou získány z veřejně dostupných zdrojů bez záruky. Nejsme navázáni na vedení města, nikdo nás nefinancuje, jsme jen parta lidí, která pomáhá ostatním obyvatelům 🙂

 

V případě problémů, potíží můžete také volat na telefon 702 500 498

X
X
Naše Kladno

FREE
VIEW