Unikátní muzeum dinosaurů se otevírá 4. 10. 2021

Expozice Dinosauria Museum Prague otevře své brány již 4. října 2021. Dinosauria Museum Prague je umístěno v outletovém centru POP Airport, které se nachází 5 minut od pražského letiště a rozprostírá se na ploše čtyř tisíc metrů čtverečních.

Zdroj: www.dinosauria.cz/

 

 

 

 

 

 

Návštěvníci mohou vidět 24 metrů dlouhé kostry, realistické modely tyrannosaura rexe i největšího létajícího ptakoještěra v životní velikosti, virtuální realitu či sbírku více než šesti tisíc minerálů.

Na co se můžete těšit?

ORIGINÁLNÍ KOSTRY

Mimořádně zachovalé, až 200 milionů let staré exponáty, skládající se až z 90 % původních kostí pravěkých dinosaurů, se rozpínají až do délky neuvěřitelných 24 metrů. Z jejich jedinečných příběhů se vám zatají dech.

Opravdové kostry dinosaurů, kteří před desítkami milionů let chodili po naší planetě, představují jednu z největších soukromých sbírek na světě. Každá z ikonických koster triceratopse, diplodoka, mosasaurů či allosaura je zachována v neuvěřitelné kvalitě. Pouhým okem rozpoznáte řadu detailů, které prozradí mnoho o pradávném životě těchto obrů. Objevte unikátní příběhy originálních koster v Dinosauria Museum Prague.

Uvidíte kostry dinosaurů TRICERATOPS  HORRIDUS, DIPLODOCUS  CARNEGIIMOSASAURAALLOSAURUS FRAGILIS

MODELY V ŽIVOTNÍ VELIKOSTI

Modely obávaného predátora tyranosaura rexe a obřího létajícího ptakoještěra quetzalcoatluse jsou věrné k neuvěření. Reálná velikost dinosauřích hrdinů a špičkové zpracování, odrážející nejaktuálnější paleontologické poznatky, od studia Blue Rhino nesnesou kompromisy. Zažijte na vlastní kůži svět druhohor v Dinosauria Museum Prague.

Zdroj: www.dinosauria.cz/

 

VIRTUÁLNÍ REALITA

Nasaďte si VR brýle a vydejte se 80 milionů let zpět do druhohor, kde se na vlastní oči setkáte s největšími giganty naší planety. Díky nejmodernější technologii 5D vjemových efektů zažijete pocity hrdinů dobrodružných filmů Cesta do pravěku nebo Jurský park. A pro vášnivé gamery máme připraveny oblíbené počítačové hry ve verzi s virtuální realitou. Zažijte opravdový svět dinosaurů na vlastní kůži v Dinosauria Museum Prague.

Zdroj: www.dinosauria.cz/

 

Pro návštěvníky je také připravena univerzita Dinosauria, při velkoplošné projekci se mohou dozvědět o vývojových větvích dinosaurů. Na takzvané paleostezce pak nahlédnou na složitý proces objevování, vykopávání a restaurování dinosauřích fosilií. Své znalosti mohou lidé otestovat v připraveném kvízu.

Muzeum můžete navštívit v POP Airport, Ke Kopanině 421, 252 67 Tuchoměřice každý den od 10:00 – 20:00 (včetně víkendů)

Více informací na www.dinosauria.cz

Vstupenky do muzea můžete zakoupit zde

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X
X
Naše Kladno

FREE
VIEW