Po dobu rekonstrukce bude omezen vstup na Městský stadion Sletiště. Od pondělí 4. 7. 2022 budou zahájeny práce před hlavní branou Sletiště, dosavadní koridor spojující parkoviště s cyklostezkou ve směru na Lapák tak bude uzavřen stejně jako hlavní vstup na stadion.

Zdroj: samk.cz

 

Na Sletiště a okolní sportoviště se tak po dobu tohoto omezení bude možné dostat následujícími způsoby:

 

1. Po panelové cestě vedoucí za sportovní halou a aquaparkem. Tuto cestu můžete využít, pokud přicházíte z ulice Sportovců ve směru od Rozdělova. Z tohoto směru ale není možné zajet na parkoviště před Sletištěm. Panelová cesta navíc slouží pro technickou obsluhu, zásobování a zaměstnance SAMK, proto při pohybu dbejte zvýšené opatrnosti.

2. Přes Městský stadion Sletiště. Pokud přicházíte z velkého parkoviště před Sletištěm nebo z ulice Sportovců ve směru od ulice Petra Bezruče, využijte cestu přes Sletiště. Vstoupit do něj můžete buď zadní branou u křižovatky Sportovců / P. Bezruče nebo boční branou se závorou z ulice Sportovců. Protože hlavní vstupní branou Sletiště nebude možné projít, dojďete až k zadní brance u atletické haly. POZOR, Městský stadion Sletiště je otevřen od 6 do 22 hodin, mimo tyto hodiny využijte variantu číslo 1.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

 

Zdroj: samk.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X
X