Ve Slaném byla zahájena výstavba rezidenčního projektu Verde Slaný. V první etapě vzniknou v místě bývalého areálu přádelny bavlny Benar tři neprůchozí bytové domy s celkem 41 byty. Předpokládaná výše investice pro celý projekt s plánovanou výstavbou více než 220 nových bytů činí přes jednu miliardu korun.

Zdroj: verdeslany.cz

V rámci 1. etapy v areálu bývalé přádelny vznikne ve třech bytových domech celkem 41 bytů v energetické třídě B určených k bydlení s dispozicemi od 1+kk po 3+kk a cenou od 3,6 milionu korun. Dokončení výstavby je plánováno v posledním čtvrtletí roku 2024.

Pod projektem je podepsána zavedená skupina F&S Invest, která ve Slaném v minulosti realizovala Viladům Borovského. Verde Slaný vzniká v přímém sousedství nově zrekonstruovaného městského parku Kumpánova zahrada, na jehož revitalizaci se skupina F&S Invest  podílela formou přípravy studie, která byla předána vedení města Slaný k realizaci. Místo pro ranní jogging, odpočinek v zeleni, posezení s přáteli, vycházky s kočárkem, četbu knihy či piknik na dece, to vše budete mít doslova za dveřmi svého bytu.

Komfortní a nízkoenergetické bydlení

„Již při přípravě projektu jsme kladli důraz na energetickou náročnost a předpoklad úsporného bydlení, u kterého lze optimalizovat budoucí náklady,“ vysvětluje architektka a jednatelka F&S Invest Radka Maximovičová. Bytové domy jsou stavěny s pomocí zdiva VAPIS, které má mimořádně dobré izolační a akustické vlastnosti.

Zdroj: verdeslany.cz

Každý prodávaný byt má předzahrádku, balkon či terasu a v rámci ceny má již také zahrnuto venkovní parkovací stání a praktickou kóji na patře daného bytu. Projekt si zároveň zachovává svůj zamýšlený komorní charakter. V každém ze tří vchodů tak najdeme maximálně 14 bytů a na všech patrech maximálně tři bytové jednotky.

„U příležitosti spuštění prodejů nemovitostí nabízíme prvním novým majitelům u vybraných bytů druhé parkovací stání v ceně. Zároveň u vybraných jednotek 2+kk umožňujeme zájemcům v ceně bytu úpravu na dispozici 3+kk, a to díky rozdělení obývacího pokoje příčkou, čímž vznikne oddělený prostor, který je možné využít například jako pracovnu nebo další ložnici. Tato úprava na přání formou klientské změny není zatím zpoplatněna, ale je časově omezena, neboť stavební práce pokračují ve velmi svižném tempu,“ zdůrazňuje Maximovičová.

Zdroj: verdeslany.cz

 

Více informací o projektu najdete na oficiálních stránkách: https://www.verdeslany.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X
X
Naše Kladno

FREE
VIEW