Mateřská škola Hlaváčkovo náměstí 222, okres Kladno Vás zve k
MIMOŘÁDNÉMU ZÁPISU DĚTÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2022/2023 DO NOVĚ ZŘÍZENÉ TŘÍDY S KAPACITOU 20 DĚTÍ

Vážení rodiče, v naší mateřské škole dokončujeme rekonstrukci prostor za účelem navýšení kapacity školy. 1. 11. 2022 plánujeme její otevření.

Od 19. 9. 2022 do 30. 9. 2022 se můžete dostavit k podání žádosti do ředitelny mateřské školy nejlépe po telefonické domluvě na čísle 731 449 223.

K zápisu potřebujete:
1) Žádost k přijetí (ke stažení na webu školky)
Prosíme o uvedení aktuálního čísla telefonního kontaktu, popřípadě emailové adresy.
2) Potvrzení od lékaře (ke stažení na webu školky)
3) Rodný list dítěte, občanský průkaz, cizinci donesou kopii povolení k trvalému pobytu.

Seznam přijatých dětí (pod přidělenými registračními čísly) bude vyvěšen na vstupních dveřích školy a na webových stránkách školy. O nepřijetí dítěte budou
rodiče vyrozuměni písemně do 30 dnů od zahájení správního řízení, proti kterému se mohou do 15 dnů odvolat.

Jitka Balíková, ředitelka školy

KRITÉRIA PRO PŘIJETÍ DÍTĚTE
do Mateřské školy Slaný, Hlaváčkovo náměstí 222, okres Kladno pro školní rok 2022/2023

1) Děti, které před 1. 11. 2022 dovrší 5let věku, budou plnit povinné předškolní vzdělávání a mají trvalý pobyt, cizinci místo pobytu, ve spádové oblasti mateřské školy dle vyhlášky města č. 7/2016.
2) Děti, které před 1. 11. 2022 dovrší 3 let věku a mají trvalý pobyt, cizinci místo pobytu, ve spádové oblasti mateřské školy dle vyhlášky města č. 7/2016, seřazeny od nejstaršího po nejmladší.
3) Děti, které před 1. 11. 2022 dovrší 3let věku mají trvalý pobyt, cizinci místo pobytu, ve Slaném a místních částech (Blahotice, Dolín, Kvíc, Kvíček, Lotouš,
Netovice, Otruby, Trpoměchy, Želevčice), seřazeny od nejstaršího po nejmladší.
4) Ostatní děti budou přijímány v závislosti na volné kapacitě školy. Spádové oblasti Mateřské školy Slaný, Hlaváčkovo náměstí 222, okres Kladno
dle Obecně závažné vyhlášky 7/2016 Bienerova, Blahotice, Dolín, Fričova, Havířská, Hlaváčkovo náměstí, Husova, Chadalíkova, Kynského, Lázeňská, Máchova, Masarykovo náměstí, Na Hájích, na Hradbách, na Kopečku, Na Sadech, Na Vavřinci, Na Vinici, Nejtkova, Nezamyslova, Nosačická, Okružní, Otruby, Palackého, Pálova, Pod Horou, Politických vězňů, Pražská, Přibilova, Smetanovo náměstí,| Trojanova, U Brodu, U Hvězdárny, Vinařického, Velvarská, Zahradnická, Želevčice.

1 thought on “Mimořádný zápis dětí do nově zřízené třídy Mateřské školy”

  1. Růžičková

    Dobrý den chci se zeptat zda je možné k vám přihlásit syna v únoru mu budou 3 roky . momentálně chodí do školky zdravotníček .děkuji Růžičková .trvalý pobyt nemáme ale ve slaném děkuji .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X
X
Naše Kladno

FREE
VIEW