Časté dotazy

Přinášíme zde nejčastější dotazy. Pokud zde nenajdete odpověď na to co právě sháníte, vyplňte prosím formulář ve spodní části.

Určitě ano. Stačí se registrovat a zvolit FREE variantu, kde můžete vyplnit základní údaje o firmě jako je název, adresa, základní fotky a popis. Majitel firmy bude moct  zápis kdykoliv upgradovat na vyšší verzi a doplnit další důležité údaje.

Všechny zprávy jdou přímo autorovi zápisu. Každý má k dispozici svoje „admin rozhraní“ kde má mimo jiné složku INBOX. Odtud může komunikovat se svými potencionálními zákazníky. Další možnosti rozhraní najdete v dalších otázkách.

Pro běžné používání samozřejmě nemusíte, ale registrace přináší mnoho výhod – můžete si např. ukládat oblíbené zápisy, editovat a sledovat Vaše recenze a hodnocení, číst si vzkazy atd. – vyzkoušejte sami 😉 Registrace je a bude ZDARMA!

Vložení události, včetně v údajů je úplně ZDARMA. Vložit ji může každý ve svém profilu. Každý ji potom může libovolně upravovat či mazat. Počet není nijak omezen.

Každý kdo vytvoří nebo autorizuje zápis ji může libovolně editovat ve svém profilu  nástěnce. K tomu patří např. i libovolně vytvářet reklamní kampaně. Můžete si zvolit kde ji chcete zobrazovat a na jak dlouho chcete reklamní kampaň spustit. Váš zápis se pak bude zobrazovat přednostně nad všemi ostatními.

Pokud potřebujete poradit napište nám email na info@nasekladno.cz nebo navštivte sekci technická podpora