květen, 2021

ne09kvě12:3014:00Wings for life 202112:30 - 14:00 ZŠ STOCHOV, Jaroslava Šípka 378Typ události:Sport

Podrobnosti

Sraz pro kladenskou skupinu je na ovále na Stochově. Kdybyste to někdo nemohl najít, dejte vědět. Ostatní pojedeme virtuálně. 🙂

Nikdy nemůžete pomáhat MOC!

Pomáhat lidem mi přijde automatické. Když můžu, dělám to ráda. A když je to k tomu ještě zábava a i přidá se adrenalin, tak o to líp.

Letošní rok jsem se rozhodla poprvé zkusit a běžet Wings for Life World Run. WFL je charitativní běh, který spojuje běžce z celého světa na pomoc těm, kteří nemohou.

Letos se startuje už tuto neděli 9.5.2021 ve 13. hodin a kdybyste to i vy chtěli vyzkoušet, můžete si přidat do týmu Jeden měsíc běžce. Zatím jsem tam úplně sama, tak se nezůstanu sama.

A jak to funguje?

Za normálních okolností se po výstřelu ze startovní pistole rozeběhnou všichni běžci najednou a po nich po 30 minutách cather car, které postupně pomalu přidává. Koho auto dohoní, tak skončil. Takže to není žádné kochání, ale fakt tempáč a na vás je, abyste doběhli co nejdál.

Bohužel díky aktuálním vládním nařízením se ani letos nebude v ČR konat oficiální skupinový běh. A tak můžete tuhle srandu zažít právě přes appku WFL. Start je tedy v neděli 9.5. ve 13. hodin a na vás je, abyste se do té doby zaregistrovali, našli si nějakou rovinku, po které to rozběhnete a pak se nechali strhnout adrenalinem.

Registrace najdete na http://bit.ly/jmb_wflregistrace a náš tým je Jeden měsíc běžce. 😉

Zobrazit více

Čas

(Neděle) 12:30 - 14:00

Místo

ZŠ STOCHOV

Jaroslava Šípka 378

Komentovat

X
X