květen, 2021

út18kvě(kvě 18)0:00st19(kvě 19)0:00Plenér ve všední den - malování a pozorování přírody0:00 - 0:00 (19) Typ události:Ostatní

Podrobnosti

Příroda je opět v plném rozkvětu a téměř ve svém největším rozpuku. Plenér je ideální příležitostí, jak pozorovat přírodu v období, kdy je plná sil, které z ní můžeme načerpat i pro sebe. Na chvíli se zastavit v přítomném okamžiku a nechat na sebe působit blahodárné živly slunce, tepla a země vás potěší na těle i na duši.
Můžeme malovat či kreslit, vhodný je akvarel, akvarelové pastelky nebo klasické pastelky, suchý pastel nebo obyčejná tužka. Nemusíte mít obavy přijít, pokud máte pocit, že neumíte malovat. Základní technické tipy vám dám.
Papír, štětce, nádoby na vodu a podložky vám poskytnu, mohu zapůjčit suchý pastel, pastelky i akvarelové pastelky, mám i sadu akvarelových barev. Pokud máte něco z toho doma, neváhejte to vzít sebou.
Místo a čas setkání domluvíme se zájemci a také podle toho, jak se bude vyvíjet počasí, plenér může trvat hodinu i tři, to bude záležet na vás 🙂 Zajistím malé občerstvení včetně kávy. Doporučuji vám vzít si sebou něco na sezení (pod zadek 🙂).

Cena plenéru je 300 Kč včetně materiálu a občerstvení. Prosím zájemce, aby mě kontaktovali přes jelení messanger nebo telefonicky 739 609 548.

Zobrazit více

Čas

18 (úterý) 0:00 - 19 (Středa) 0:00

Komentovat

X
X