květen, 2021

ne09kvě17:0018:00#OPĚTSPOLU BENEFIČNÍ KONCERT17:00 - 18:00 Typ události:Koncerty & Festivaly,Online

Podrobnosti

Přátelé, kamarádi,

Naše iniciativa #OPĚTSPOLU neskončila zveřejněním očkovacích videospotů. Vzhledem k vysoké úmrtnosti covid pozitivních pacientů jsme se rozhodli zakoupit do Nemocnice Slaný MLS laser, což je nový způsob léčby covidového zápalu plic. MLS laser tlumí tzv. cytokinovou bouři, která v plicích při covidové pneumonii probíhá, zároveň pomáhá regenerovat plicní tkáň a tím pádem bude schopný naše pacienty vrátit zpět do normálního života bez pocitu dušnosti, tak aby mohli být všichni #OPĚTSPOLU.

Na MLS laser chybí naší nemocnici 249 500 Kč. Rozhodli jsme se pro vás všechny zorganizovat benefiční koncert, v rámci kterého bychom chtěli širokou veřejnost požádat o přispění na tento laser. Tímto příspěvkem můžete i Vy zachránit lidské životy.

Dárcovský účet: 262643217/0300

Díky videospotům na podporu očkovaní jste si mohli všimnout, že spojení zdravotnictví a kultury velmi dobře funguje a proto věříme, že tímto koncertem zlepšíme náladu vám všem v těchto nelehkých dobách.

Koncert uvidíte 9.5. 2021 od 17:00 na regionalnitelevize.cz a zároveň YouTube kanále a Facebooku Nemocnice Slaný.

Děkujeme všem účinkujícím a věřte, že všichni zúčastnění byli řádně testování či očkovaní, aby mohli být #OPĚTSPOLU

Jmenovitě děkujeme Gabriele Falcové a Divadlo HogoFogo, Milanu Heinovi a Divadlo Ungelt, kapele Poetika, David Koller, Jaroslav Svěcený, Pokáč, umělcům Jitce Smutné, Karlu Rodenovi, Martin Písařík. Ohromné díky celému štábu Televizní produkce s.r.o., Artur Kaiser a za skvělé fotky Jaroslavu Hauerovi.

Dále děkujeme všem mediálním partnerům regionalnitelevize.cz, pražský magazín.

Velké díky za spolupráci a podporu firmám Metroprojekt Praha a.s., LINET a.s., Vytisknuti.cz a Stormfashion.

Zobrazit více

Čas

(Neděle) 17:00 - 18:00

Komentovat

X
X