květen, 2021

so22kvě(kvě 22)8:30ne23(kvě 23)17:00Onkologická rehabilitace: od teorie k praxi (online kurz)8:30 - 17:00 (23) CKP Dobřichovice, Na Vyhlídce 582Typ události:Online,Přednášky & Vzdělávání

Podrobnosti

Se zvyšujícím se počtem případů národových onemocnění na celém světě a zlepšující se lékařskou péčí stoupá i počet pacientů, kteří potřebují onkologickou rehabilitaci, nově rozvíjející se obor, který se vyvinul z potřeby řešit specifické potřeby pacientů s nádorovým onemocněním během onkologické léčby i po jejím ukončení. Unikátní kurz zaměřený na rehabilitaci v onkologii je vedený zahraniční lektorkou a specialistkou v oboru Helenou Silman Cohen z Izraele a českou lektorkou Mgr. Magdalénou Pertoldovou. Kurz bude tlumočit česká lektorka.

Léčba onkologických onemocnění se v průběhu let neustále zlepšuje díky zdokonaleným operačním postupům, pokročilé a cílené systémové terapii i využití nových technologií v radioterapii. Přes veškerá zlepšení lékařské péče se u pacientů stále objevují nežádoucí účinky léčby, které ovlivňují kvalitu jejich života.

Zobrazit více

Čas

22 (Sobota) 8:30 - 23 (Neděle) 17:00

Místo

CKP Dobřichovice

Na Vyhlídce 582

Komentovat

X
X