leden, 2021

po25led16:0018:00Očkování proti covid-19 & chronická onemocnění16:00 - 18:00 Typ události:Online,Přednášky & Vzdělávání

Podrobnosti

Očkování proti onemocnění covid-19 je velmi aktuálním tématem a pro pacientské organizace v souvislosti s ním vyvstává řada otázek, týkajících se možných kontraindikací či rizik pro osoby s konkrétní diagnózou.

Ve spolupráci s Oddělením podpory práv pacientů MZ jsme pro vás připravili online setkání s MUDr. Danielem Dražanem, praktickým lékařem a členem výboru České vakcinologické společnosti při České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně. Na tomto setkání se dozvíte odpovědi na své otázky ohledně medicinských aspektů této vakcinace.

📝 Registrace zdarma: https://pacientskyhub.cz/akce/ockovani-proti-covid-19-chronicka-onemocneni

🙋 Dotazy na MUDr. Dražana můžete zaslat předem při registraci.

————–
Pacientský hub je projekt Ministerstva zdravotnictví ČR financovaný z Fondů Evropského hospodářského prostoru a Norska 2014–2021 z programu Zdraví. Z tohoto důvodu je pro účastníky akce zdarma.

Projekt vznikl na podporu pacientských organizací, kterým poskytuje prostor pro rozvoj, spolupráci a setkávání pacientů, expertů i veřejnosti v oblasti zdraví, zajišťuje komplexní vzdělávací program, spravuje interaktivní webový portál a organizuje osvětové akce pro veřejnost.

Více se dozvíte na: https://pacientskyhub.cz

Zobrazit více

Čas

(Pondělí) 16:00 - 18:00

Leave a Comment

X
X