červenec, 2021

so17čvn20:0022:00Divokej Bill - Tuchlovice 17.7. (MARATHON 2021)20:00 - 22:00 Letní kino Tuchlovice, U tenisových kurtůTyp události:Koncerty & Festivaly

Podrobnosti

Divokej Bill – MARATHON 2021 v Tuchlovicích!

 

Toto léto chystáme hudební „MARATHON“!

Stejně jako minulé, tak i tohle léto bohužel přichází nejen česká hudební scéna o většinu zavedených hudebních festivalů, kterých je kapela Divokej Bill tradiční součástí. Avšak aktuální covidová situace nahrává opět alespoň menším akcím s omezeným počtem diváků.

Proto se kluci z Divokýho Billa rozhodli navázat na svůj loňský úspěšný model „POV!RAŽENÍ 2020 tour“ a opět si pro své fanoušky připravili sérii menších koncertů obíhajících doslova celou republiku – tentokrát pod názvem „MARATHON 2021“.

„Vzhledem k tomu, že festivalová sezona je zase prakticky v troskách, rozhodli jsme se pro podobný model tour jako minulý rok s tím, že jsme rozšířili počet zastávek a dostaneme se tak
i na místa, kde jsme loni nebyli“
, říká kytarista a zpěvák kapely Roman Procházka.

„To ale neznamená, že se s fanoušky nepotkáme i na notoricky známých a oblíbených místech, jako třeba Loket nebo naše domovské Úvaly“, dodává houslista Adam Karlík.

Celá tour má 36 zastávek rozvrstvených po celé České republice. Její součástí budou i vystoupení na některých menších verzích velkých festivalů. Chybět nebudou ani hosté, které kapela bude postupně představovat.

Kapacita jednotlivých koncertů bude závislá na aktuálních epidemiologických opatřeních a podmínkách stejně jako pravidla, za jakých se bude možné do areálu dostat.

A proč letošní tour Divokýho Billa nese název „Marathon 2021“?

„Jako vždy, i teď má tenhle název naší tour víc významů. Za prvé ta situace s Covidem je prostě běh na dlouhou trať – takže Marathon. Za druhé – tour bude trvat od půlky června až do konce září a pěkně se při ní nalítáme“, říká zpěvák Štěpán Karbulka.

„No a za třetí – Marathon je jedna z našich nejnovějších pecek. Poprvé ji naživo mohli návštěvníci slyšet asi už v O2 Areně, ale my ji pořád zdokonalujeme a můžeme slíbit, že i letos ji divákům zahrajeme“, slibuje zpěvák a frontman kapely Vašek Bláha.

 

Vstupenky a info o tour MARATHON 2021 na našem webu www.divokejbill.cz

Zobrazit více

Čas

(Sobota) 20:00 - 22:00

Místo

Letní kino Tuchlovice

U tenisových kurtů

Komentovat

X
X