leden, 2021

čt21led15:0019:00Den otevřených dveří v Open Gate | živé vysílání15:00 - 19:00 Open Gate School, Na Návsi 5Typ události:Online

Podrobnosti

Jsme škola, kde se líbí žákům, učitelům i rodičům. Jak to děláme? To vám rádi ukážeme na obrazovkách vašich počítačů a telefonů. Letos u nás na Open Gate kvůli platným omezením totiž místo dne otevřených dveří chystáme spíš den otevřených kamer. Pro vás to má ale i svoje výhody. Stačí, když se ve čtvrtek 21. ledna 2021 pohodlně usadíte kdekoliv s pořádným připojením k internetu, a my vás přeneseme až k nám do Babic u Prahy.

21. ledna 2021
Online Den otevřených dveří | živé vysílání 🔴
15:00 Povídání o základní škole Open Gate
16:00 Povídání o gymnáziu Open Gate

Open Gate vám jako každý rok představí přímo naši studenti a pedagogové, i když tentokrát jen v online živém vysílání. Navíc se virtuálně setkáte s vedením školy a budete se jich moct na cokoliv zeptat. Budeme mít také samostatný prostor na otázky o gymnáziu a na otázky o základní škole. A i když bude celá akce probíhat pod rouškou, veřte, že před vámi nic tajit nebudeme.

Zatím sledujte naše příspěvky o Open Gate, abyste si udělali ještě lepší představu o tom, co jsme vlastně zač. A mohli si připravit otázky rovnou na tělo.

Těšíme se na vás a do té doby přejeme pevné zdraví vám i vašim blízkým!

https://www.opengate.cz/dny-otevrenych-dveri

#OpenGateSchool #ZakladniSkolaOpenGate #GymnaziumOpenGate #DnyOpenGate

Zobrazit více

Čas

(čtvrtek) 15:00 - 19:00

Místo

Open Gate School

Na Návsi 5

Leave a Comment

X
X