květen, 2021

čt20kvě19:0020:30Degustace rumů „TAJEMSTVÍ RUMŮ"19:00 - 20:30 Hejtmanský dvůr, Masarykovo náměstí 114Typ události:Jídlo & pití

Podrobnosti

POKRAČOVÁNÍ OBJEVITELSKÉ CESTY ZA TĚMI NEJZAJÍMAVĚJŠÍMI RUMY

Čeká Vás nejen ochutnávka dalších 6 světových rumů, ale opět i zajímavosti o vzniku, výrobě a zákulisí rodin, které rumům zasvětily své životy.

Pozvěte přátele a zažijte nezapomenutelný večer s vůní a chutí rumu.

ZÁŽITEK TENTOKRÁT OBSAHUJE
4 nebo 6 degustačních vzorků (0,02l) rumů napříč světem
Malecon 12yo, Pyrat xo reserve, James Man, Dictator 12yo, Malteco 15yo, Clémant VSOP
párování těchto rumů s delikatesami, které jejich chuť podpoří
1 degustační sklo
90 min. profesionální péči a výklad rumového specialisty, someliéra Standy Dlouhého

CENA: od 699,- dle počtu vzorků (set pro 2 osoby cenově zvýhodněn)

OBJEDNEJTE SI ZDE: https://eshop.hhd.cz/online-degustace–tajemstvi-rumu–20-5-2021/

ČAS: Začínáme v 19,00 a končíme podle Vašeho zájmu, počítejte s cca 1,5 hodinkou.

MÍSTO: U Vás doma, v pohodlném křesle se sklenkou v ruce.

PODMÍNKY A OMEZENÍ: Minimální věk 18 let a zdravotní stav umožňující konzumaci alkoholických nápojů.
Degustaci si snadno na vybraný termín

OBJEDNÁTE NA NAŠEM E-SHOPU. Za zvýhodněnou cenu je možné koupit i balení pro 2 osoby a degustovat ve dvou.
Degustaci lze čerpat i na zakoupený DÁRKOVÝ POUKAZ.

Rumový set bude připraven k vyzvednutí v hotelu nebo Vám jej rádi zašleme poštou. Při zájmu o zaslání degustačních vzorků poštou nutné objednání nejpozději do 13.5., poté je možné vyzvednutí v hotelu.

JAK AKCE PROBÍHÁ?
Několik dní před akcí bude Vaše vybraná varianta rumů, případně dalších pochutin dle Vaší objednávky připravena k vyzvednutí. V případě zájmu o doručení Vám jej zašleme poštou či dovezeme (doprava není zahrnuta v ceně).
Doufáme, že s degustací zaslaných vzorků počkáte na nás.
PŘIPOJENÍ: Přes aplikaci ZOOM. Stačí mít počítač, tablet nebo mobil. Pozvánku k připojení Vám po úhradě degustace předáme spolu s degustačním setem. Doporučujeme se přihlásit minimálně 10 minut před degustací, abychom mohli zkontrolovat spojení.
Degustace není předtočená a neprobíhá jen jako živý přenos. Budeme degustovat spolu, můžete (ale i nemusíte) se ptát, na to, co o rumech zajímá, podělit se o Vaše dojmy z ochutnávaných vzorků a sdílet s námi své zkušenosti s rumy.
CO VÁS ČEKÁ A KDO VÁM RUMY PŘEDSTAVÍ?
Můžete se těšit na živý přenos z naší gotické vinárny. Společně s naším someliérem a rumovým mágem Standou Dlouhým budete degustovat pečlivě vybraný rumový set. Dozvíte se, co je to rum, jak se vyrábí, okolnosti jeho původu, pomůže Vám najít skryté vůně a chutě těchto rumů, povypráví o zajímavostech jednotlivých regionů i příběhy ze života destilérek. A to zdaleka není vše.
Standa Dlouhý, milovník žen, špičkový someliér a objevitel rumů celého světa.
Více než 20 let se zajímá o barvy, chutě a vůně vín. Propíjí se světovými vinařstvími i malebnými sklípky z našich luhů a hájů. Jeho koníček se stal vášní a jeho vášeň již po mnoho let je i jeho prací.
Před několika lety Standa podlehl i další opojné vášni. Vášni pro rum.
Zná nejen jejich původ, specifika výroby, ale i příběhy o rodinách, co tyto lahodné nápoje již po generace destilují. Nejen tato tajemství, ale i to, jak správně rum degustovat, s čím jej párovat a na co při pití rumu nezapomenout, Vám představí na naši VIRTUÁLNÍ DEGUSTACI RUMŮ.
Na baru Hejtmanského dvora najdete zastoupení více jak 30 světových destilérek, rumových pokladů, o kterých jste možná ani neslyšeli. Dokud nemůžete zavítat k nám do Slaného a dát si u nás některou z rumových stálic, nebo objevit rum zcela neznámý, přeneseme Standu na okamžik za Vámi.

Zobrazit více

Čas

(čtvrtek) 19:00 - 20:30

Místo

Hejtmanský dvůr

Masarykovo náměstí 114

Komentovat

X
X