říjen, 2021

čt07říj(říj 7)0:00ne10(říj 10)23:45Americká virtuální cyklojízda0:00 - 23:45 (10) Typ události:Online,Sport

Podrobnosti

📑 REGISTRACE bude možná zde: https://www.virtualni-zavod.cz/9-americka-cyklojizda/virtualni-zavody

📥 přihlaš se do závodu
🏃‍♀️🏃 absolvuj předem zvolenou vzdálenost
⌚️📱 změř si svou aktivitu
📲💻 nahraj výsledek
🎉 užij si radost z pohybu, získej medaili 🏅 a diplom 📜
📬 těš se na medaili, která ti přijde přímo do schránky

🇺🇸 Americká cyklojízda 🗽

Americká cyklojízda je posledním závodem cyklistického seriálu Cesta kolem světa, kterým si můžeš zpestřit svůj výlet/trénink na kole. Na výběr budeš mít několik tematických tratí a na konci závodu na tebe bude čekat originální účastnická medaile, která má své místo i ve speciálním rámečku.

ℹ️ Více informací se dozvíš na www.virtualni-zavod.cz

❓❓ JAK VIRTUÁLNÍ ZÁVODY FUNGUJÍ?
Virtuální závody a výzvy fungují stejně jako jakýkoli jiný druh závodu a skutečně jej absolvuješ. Virtuální je pouze tabulka výsledků, vše ostatní je reálné a je jen na tobě, jak zvládneš jednotlivé výzvy, svým vlastním tempem, kdekoli venku v přírodě i bez ohledu na výsledek. Jediné, co musíš udělat, je přihlásit se do závodu, vyrazit na kolo, změřit si svou aktivitu a zaslat důkaz, že máš splněno.

Trasu si naplánuj dle zvolené délky závodu, a to kdekoli se ti to hodí. V zájmu fair-play si ale ohlídej, abys na své trati nejel(a) víc z kopce než do kopce. Pokud ujedeš delší trasu, než na kterou jsi se přihlásil(a), ničemu to nevadí. Systém tvůj výsledek automaticky přepočítá na požadovanou vzdálenost. Celou délku trati ale musíš absolvovat najednou a není možné sčítat časy a vzdálenost z více aktivit.

Závod můžeš absolvovat kdykoli od 7.-10.10. a po celou tuto dobu můžeš také nahrávat své výsledky, a to klidně i zpětně. Jedinou podmínkou je, že musíš závod absolvovat v daném termínu.
Pro změření trasy můžeš využít sportovní hodinky nebo kteroukoli běžně dostupnou mobilní aplikaci, např. SportsTracker, Strava a další, které měří požadované hodnoty (čas, ujetou vzdálenost, případně výškové metry). Pak už stačí jen udělat printscreen a zadat výsledek přes odkaz, který ti přijde po registraci na e-mail.

Zobrazit více

Čas

7 (čtvrtek) 0:00 - 10 (Neděle) 23:45

Komentovat

X
X