Načítám Akce

Bourák – Akce 1+1 Zdarma

05 Srpen 2020 20:15 - 21:45

Ivan Trojan jako zastydlý puberťák s růžovým Cadillacem v nové české komedii.

Příběh se odehrává ve Šlukdorfu, imaginárním městě na severu Čech, kde po revoluci zavřeli všechny fabriky a místo nich se vyrojily nonstop herny, kasina a šlapky. V jednom z těch nonstopů s automaty pro zoufalce pracuje i Kamila, osmnáctka, která už má života ve městě, kde chcípnul pes, plné zuby. A ještě víc ji štve vlastní rodina. Odevzdaná matka a otec, který kšeftuje s vraky aut a říká si BOURÁK. Zastydlý puberťák s otřískaným růžovým Cadillacem, který chodí trsat rock and roll s holkou, co vypadá jako ze starého amerického katalogu na podprsenky.

Scénář Bouráka napsal Petr Jarchovský a z námětu na sociální drama vznikla ulítlá černá komedie o dospělé dceři, která se rozhodne zachránit manželství svých nedospělých rodičů dřív, než půjde celá rodina ke dnu.

Rok výroby: 2020
Datum lokální premiéry: 11. červen 2020

 

Režie: Ondřej Trojan  •  Scénář: Petr Jarchovský  •  Hudba: Roman Holý  •  Hrají: Ivan Trojan , Veronika Marková , Kristýna Boková , Jiří Macháček , Kateřina Winterová , Jiří Šimek , Petra Nesvačilová , Alena Pajtinková , Kryštof Hádek , Jaromír Dulava

 

 

 

  • akce již proběhla.

Podrobnosti

Datum:
5 srpna
Čas:
20:15 - 21:45
Cena:
140Kč
Rubrika Akce:

Místo konání

Kino Hutník
náměstí Sítná 3127
Kladno, 27201
+ Google Mapa
Telefon:
603 708 747
Webová stránka:
http://www.kinohutnik.cz