Načítám Akce

23. ročník Stochovská Thálie 2020

14 Říjen 2020 (7:00 PM) - 18 Říjen 2020 (9:00 PM)

23.ročník STOCHOVSKÁ THÁLIE 2020
14.10. -18.10. 2020
Rezervace permanentních vstupenek na emailu kulturastochov@seznam.cz.
Permanentní vstupenka za 5 večerních představení : 1350,- ( vychází 270,- jedna vstupenka) nedělní pohádka zdarma nejen pro ty co mají permanentku.
Momentálně se nebudou prodávat vstupenky pouze na jednotlivá představení. V případě, že zbydou volná místa bude to možné ( cena 690,- / ks ).

Středa 14.10. 2020 od 19:00
Agentura Harlekýn Praha
CO TAKHLE KE ZPOVĚDI…..
Pardon me, Prime Minister- Edward Taylor Režie : Vladimír Strnisko

Sídlo premiéra zasáhne rodinná bomba. Petr Nárožný v hlavní roli anglické komedie. Vláda Jejího Veličenstva se chystá se rázně zatočit se zábavním průmyslem a hazardem. Jenže má to jednu vadu – na šéfa vládního kabinetu George Venablese se valí skandál. Ze skříní na Downing Street 10 nevypadávají jen političtí kostlivci, ale i polonahé slečny. Sousto pro novináře, munice pro opozici, příležitost pro stranické odpůrce a k tomu všemu zvědavá manželka. Situace jako stvořená pro komediální žánr s pověstným anglickým humorem.

Petr Nárožný, Karolína Vágnerová / Andrea Daňková / Jiřina Daňhelová, Zuzana Slavíková / Ilona Svobodová, Jaromír Nosek / Jakub Štěpán / Martin Zahálka jr., Jan Čenský / Martin Zahálka, Máša Málková / Kateřina Sedláková

Čtvrtek 15.10.2020 od 19:00
Divadlo Palace Praha
RODINA JE ZÁKLAD STÁTU- Ray Cooney
Režie : Petr Hruška

Komedie, ve které jde o život!
V londýnské Nemocnici U svatého Ondřeje se dva dny před Štědrým dnem doktor David Mortimore (Miroslav Etzler) připravuje na důležitou Ponsobyho nadační přednášku, která mu může pomoci v tolik očekávaném kariérním postupu.

Hrají: Miroslav Etzler, Richard Trsťan, Vanda Hybnerová/ Zuzana Slavíková, Sabina Laurinová / Eva Kodešová, Zdeněk Piškula a další

Pátek 16.10.2020 od 19:00
Divadlo V.A.D. Kladno
UPOKOJENKYNĚ

Komedie z prostředí domova pro seniory
Mi řekni, proč je to na světě tak debilně zařízený – když je ti třicet, tak nevíš co dřív, musíš se starat vo děti, vo barák, vydělávat na hypotéku a když jseš pak starej a máš čas, tak na knížky nevidíš, nic už dělat nemůžeš, jenom ležíš, koukáš do stropu a čekáš, jestli tě někdo poctí třicetiminutovou návštěvou…

Sobota 17.10.2020 od 19:00
Divadlo A.Dvořáka Příbram
SPLAŠENÉ NŮŽKY – Paul Pörtner
Režie : Milan Schejbal

Přijďte s námi vyřešit zločin, který se stal v jednom příbramském kadeřnictví!

Byla to vražda přímo v domě, kde žila slavná klavíristka a kde působí velmi originální kadeřník. Jak už to tak bývá, přicházejí sem lidé různí a všichni mají své osudy a problémy, s nimiž se přišli svěřit nebo je naopak utajit…? Jeden z nich je vrah. A je na vás, divácích, abyste ho pomohli odhalit.

Říkáte si, že po komedii Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka, ve které jste mohli hlasováním ovlivňovat děj, vás už nic nepřekvapí? Vyvedeme vás z omylu! Tentokrát budete skutečně pátrat a hledat pachatele. Nebude s vámi komunikovat jediná postava, ale úplně všechny!

Komedie Splašené nůžky má kouzlo jako žádná jiná. Dokazují to stovky repríz po celém světě.

Tři její nastudování v USA jsou zapsána v Guinessově knize rekordů na prvních třech místech nejdéle hraných činoher v historii amerického divadla, bostonská inscenace, je dokonce zaznamenána jako druhý nejdéle uváděný nemuzikálový titul na světě, hned za detektivkou Past na myši. Splašené nůžky byly dosud uvedeny na více než čtyřiceti místech, přeloženy do více než jedenácti jazyků a vidělo je osm a půl milionu diváků. Je pozoruhodné, že se diváci na tuto komedii vracejí do hlediště i několikrát…

Hrají: Eliška Nejedlá, Robert Tyleček, Martin Dusbaba, Vladimír Senič, Petr Florián a Helena Karochová.

Neděle 18.10.2020 od 10:00
Divadlo D5 Praha
KRYSÁCI A ZTRACENÝ LUDVÍK
Režie: Libor Jeník

Hubert, Hodan, dva krysáci, Eda, laboratorní potkan z Prahy a Ludvíček,sádrový trpaslík. Tak to je nerozlučná parta, která zažívá na malém smetišti poblíž Vizovic jedno dobrodružství za druhým.

Neděle 18.10.2020 od 19:00
Studio Dva Praha
BROUK V HLAVĚ – Georges Feydeau
Režie: Milan Schejbal

Nejhranější dílo francouzského dramatika Georgese Feydeaua patřící mezi nejslavnější situační komedie všech dob. Co mají společného téměř dokonalý manžel pan Champboisy s poněkud slaboduchým hotelovým sluhou Boutonem? Jak dopadnou záletníci a čím budou potrestáni? A kdo vlastně nasadil paní Marcele brouka do hlavy? V proslulé dvojroli se představí Filip Blažek.

Hrají: Filip Blažek, Jitka Schneiderová, Roman Stabrňák, Michal Slaný, Lukáš Král,Berenika Kohoutová/ Zuzana Stavná, Lucie Pernetová/Anna Fixová, Petr Pěknic, Štěpán Benoni, Jiří Ployhar, Mojmír Maděrič a další…

  • akce již proběhla.

Podrobnosti

Zahájení:
14 října od 19:00
Ukončení:
18 října od 21:00
Cena:
1350Kč
Rubrika Akce:

Místo konání

Dům kultury Stochov
J. Šípka 486
Stochov, 27303
+ Google Mapa
Telefon:
724 929 698
Webová stránka:
https://www.kulturastochov.cz