ne19kvě10:00ne13:0010:00 - 13:00 Veteráni pod Zámkem 2024Typ událostiOstatní

Podrobnosti události

Slavnost historických vozidel v Dobřichovicích!

V neděli 19. května se v Dobřichovicích u Prahy již pošesté bude konat oblíbená výstava historických vozidel Veteráni pod zámkem.

Kombinace malebného prostředí řeky Berounky a historických vozidel se setkává s úspěchem již od roku 2018, kdy Veteran Car Club Dobřichovice poprvé uspořádal dnes již kultovní výstavu.

Letos bude v Dobřichovicích probíhat motoristický víkend. V sobotu bude k vidění sraz vozidel Chevrolet Corvette, které projedou spanilou jízdou centrum města (16:00 – 16:30 příjezd do ulice 5.května směr za školou a cca v 17:30 průjezd centrem) a v neděli bude probíhat naše velká výstava vozidel od 10:00 do 15:00.

Již v neděli 19. května se otevřou brány k nevšední události, která přiláká milovníky automobilů z celého regionu a i zahraničí. Tento rok se totiž chystá výstava, na které nebude chybět až 400 historických vozidel.

Návštěvníci výstavy Veteráni pod zámkem se mohou těšit na unikátní přehlídku vozů, které reprezentují významné značky jako Aero, Tatra, Praga nebo Škoda. Tyto automobily představují klíčové milníky v historii českého automobilového průmyslu.

Kromě domácích značek se na výstavě objeví také nádherné kousky od světoznámých výrobců jako Jaguar, Mercedes-Benz, Porsche, Opel, Ford, Chevrolet nebo Cadillac. Všechny automobily ukazují evoluci automobilového designu a technologií skrze desetiletí.

Nejen osobní a sportovní vozy budou hvězdami výstavy. Velký důraz bude kladen i na užitková vozidla, která mají stejně zajímavou historii. Návštěvníci se mohou těšit na široké spektrum užitkových strojů, které byly nezbytné pro rozvoj zemědělství a těžkého průmyslu v minulém století.

Vystavená vozidla budou následně v rámci soutěže elegance hodnotit návštěvníci. Vítězná vozidla pak získají ocenění. Tradičně bude také vyhlášení cen ředitelství výstavy.

Naším cílem je, aby každý odcházel s úsměvem a zážitkem, na který bude rád vzpomínat.

Celý den pro vás bude hrát živá kapela a zazní i autentická dobová hudba, aby atmosféra byla co nejvíce přátelská a klubová.

Pro vaše potěšení po prohlídce vozidel budou připraveny u vstupu stánky s výbornými pokrmy, vynikajícím místním pivem MMX a prvotřídní kávou.

Přijďte s námi sdílet lásku k historickým vozidlům a užít si den plný nezapomenutelných zážitků!

Místo konání: Dobřichovice (zámek)

Datum: neděle 19. 5. 2024

Vstupné: 150 Kč (děti do 12 let zdarma)

(vstupenky budou k prodeji přímo na místě konání akce)

Každý návštěvník dostane na ruku pásek (může tedy libovolně procházet akcí a vracet se)!

Parkování automobilem:

Parkování pro návštěvníky bude možné pod mostem na pravém břehu řeky Berounky nebo u lávky, hned za výstavou a zejména na parkovišti u nádraží města Dobřichovice, kde o víkendech nebývá moc aut – parkoviště u nádraží má navýšené kapacity! Stačí pak přejít lávku a jste skoro u nás.

Adresa akce Veteráni pod zámkem: Křižovnické náměstí, Dobřichovice. Pohodlně dostupné z parkoviště pod mostem, u lávky a z parkoviště u nádraží.

Cesta vlakem:

Z Prahy (Hlavní nádraží, Smíchovské nádraží) – směr Beroun – zastávka Dobřichovice (pásmo 1) – cesta trvá kolem 20 minut.

Z Berouna – směr Praha Hlavní nádraží / Smíchovské nádraží – zastávka Dobřichovice (pásmo 1) – cesta trvá kolem 19 minut.

https://www.facebook.com/events/1629840237780600/

Zobrazit více

Čas

(Neděle) 10:00 - 13:00

Místo

Dobřichovice

Organizátor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše Kladno

FREE
VIEW