čt28bře19:00čt22:0019:00 - 22:00 SARVAMANGALAM - Viliam Poltikovič/dokument + beseda Pod Třešní KLADNOTyp událostiKino & Divadlo

Podrobnosti události

Co opravdu potřebujeme ke štěstí? Klid mysli, opravdu tak málo…. SARVAMANGALAM v sanskrtu znamená „požehnání všemu, štěstí pro všechny.

Lidské možnosti jsou mnohem větší, než si lidé myslí. Člověk může a dokáže cokoli, limity si klademe jen mi sami. Myšlenkové struktury a bariéry nás svazují velmi pevně a rozbít je není lehké.

Přijměte pozvání na dokument Viliama Poltikoviče z míst, kde nacházejí smysl života moudří sáhúové.
Průvodcem filmu je svámí Ram Kripalu, který žil 35 let ve vysokém Himálaji v oblasti, která je v zimním období zcela odřízlá od okolního světa na šest měsíců a kde teplota je kolem -30 až -40 stupňů Celsia. Žil tam téměř nahý a jen s trochou jídla. Ram Kripalu vysvětluje, že samota, klid a pozitivní energie, které v této oblasti jsou, zcela vyváží tvrdé životní podmínky. Těm se nakonec člověk může přizpůsobit. Stačí trochu vytrvalosti, síla rozhodnutí a cvičení a během 40 dnů je člověk připraven zvládnout i ty nejhorší klimatické podmínky.

Více o filmu: https://www.csfd.cz/film/229338-sarvamangalam/prehled/

Po projekci bude následovat beseda s Viliamem a promítneme i ukázky z jeho dalšího připravovaného filmu Pomoc neviditelných – himalájská orákula.

Vstupné: 250 Kč

Rezervace na: pecka@podtresni.cz

Zobrazit více

Čas

(čtvrtek) 19:00 - 22:00

Místo

Pod Třešní

Ctiborova 1837

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše Kladno

FREE
VIEW