so18kvě13:00so16:0013:00 - 16:00 Polévkové klání v letním kině TuchloviceTyp událostiJídlo & pití

Podrobnosti události

Dříve se říkalo, že „polévka je grunt a maso je špunt“. Polévka byla základním stavebním pilířem oběda každé domácnosti.

Doba se mezitím trochu změnila, a proto jsme se rozhodli oprášit slávu této pochutiny, postavit se za naše polévky a připravit na jejich počest polévkové klání, abychom připomněli jak pevnou (i když tekutou) součástí našich životů jsou.

Rádi bychom Vás pozvali na souboj polévkových specialistů.
12 soutěžních týmů připraví v přiděleném kotlíku svojí rodinnou chloubu, kterou poté nabídnou návštěvníkům. Ti následně pomocí degustačního lístku ohodnotí jednotlivé výrobky a rozhodnou, kdo si odnese hlavní cenu – 30l sud piva.

V tuto chvíli máme stále 10 volných kotlíků.
Pro přihlášení můžete kontaktovat Tomáše Lince (721 446 257), nebo napsat na naší e-mailovou adresu letnikinotuchlovice@seznam.cz.

Během dne bude hrát živá hudba a otevřen bude náš stánek s občerstvením, kde přítomné potěší nabídka vybraných kousků čepovaných piv z pivovaru Máša.

Vstupné: 100 Kč.

Startovné pro soutěžní týmy je zdarma. Každý soutěžní tým bude mít od nás k dispozici kotlík a dřevo. Povoleno je použití domácího vývaru.

Těšíme se na Vaši návštěvu či případnou účast v soutěži.

https://www.facebook.com/events/3320228471612309/

Zobrazit více

Čas

(Sobota) 13:00 - 16:00

Místo

Letní kino Tuchlovice

Organizátor

Letní kino Tuchlovice

noreply@facebookmail.com

Learn More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše Kladno

FREE
VIEW