st29kvě17:00st20:0017:00 - 20:00 Nauč se hrát: Středeční deskovky - Star Wars speciálTyp událostiPřednášky & Vzdělávání

Podrobnosti události

🎲 Vyraž ze své bubliny a vstupte do světa deskových her! 🎲
Zapomeňte na nudu domova a připojte se k nám na úžasnou středeční deskoherní akci, která vám rozproudí krev a probudí vaši soutěživost! Vstup je zdarma, takže neexistuje žádný důvod zůstávat doma.
🎲 Na programu pro tento středeční večer máme: 🎲

Star Wars: klonové války – Galaxii zachvátil chaos!

Velká armáda Republiky odvážně vzdoruje hrozivé droidí armádě, které velí hrabě Dooku, zatímco planeta za planetou podléhají zlovolnému sithskému lordovi a jeho separatistické válečné mašinérii.

Ve hře Star Wars: Klonové války rozhodnete tento zničující konflikt! Hra je založena na herním systému populární řady deskových her Pandemic.

V roli legendárních generálů Jediů budete podporovat své spojence a povedete jednotky klonů. Čeká vás čtveřice vzrušujících scénářů, ve kterých se postavíte separatistickým legiím bitevních droidů a jejich zákeřným vůdcům. Využívejte jedinečné schopnosti Jediů a klonů, používejte Sílu a spolupracujte při plnění misí, které jednou provždy ukončí Klonové války.

Jabbův palác – Vítejte v nechvalně známém doupěti podlého galaktického gangstera Jabby Hutta!

Star Wars: Jabbův palác je svižná karetní hra, ve které si užijete spousty riskování a dedukce. Čeká vás boj s nepřáteli a abyste dosáhli cíle, budete využívat schopností hrdinů Povstalecké aliance a obyvatel paláce.

Star Wars: Jabbův palác je karetní hra vycházející z herních mechanik oblíbeného Milostného dopisu, přináší však několik nových prvků, které mění hratelnost.

Skvělá hra pro fanoušky Hvězdných válek, kteří se mohou těšit na postavy jako jsou princezna Leia Organa, Han Solo, droid R2-D2 nebo sám Jabba Hutt!

Nepropásněte tuto skvělou příležitost vymanit se ze své rutiny a prožít vzrušující večer plný her a zábavy! Přijďte se pobavit s námi a objevte nový svět deskových her! 🌟

https://www.facebook.com/events/954872296098732/

Zobrazit více

Čas

(Středa) 17:00 - 20:00

Místo

Havířská 261, 27401 Slaný, Czech Republic

Organizátor

Dragon World Gaming&Store

noreply@facebookmail.com

Learn More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše Kladno

FREE
VIEW