ne19kvě10:00ne10:0010:00 - 10:00 Míša Růžičková: Lesní království - písničková show pro nejmenšíTyp událostiAkce pro děti

Podrobnosti události

Přijďte na chvilku zapomenout na hluk velkoměsta a vydat se na dobrodružný výlet do tajuplného Lesního království v Kině Sokol Kladno v neděli 19.5.2024 od 10h. 🌲👑 Připojte se k nám na magické písničkové představení, jež nadchne nejen vaše malé děti, ale i Vás.

Poznejte příběhy Zajíčka, Lišky, Medvěda a mnoha dalších lesních zvířátek, které nás provedou královstvím plným písniček. 🎵🦊🐻 . To, že v lese nemůžeme rozdělávat oheň, už všichni víme, ale kdyby náhodou někde hořelo, zatancujeme si u Hasičské písničky.

Cestou můžeme narazit na starý hrad plný zapomenutých příběhů. 🏰👸 A na závěr naší cesty se z nás stanou malí hrdinové – Popeláři, kteří pomohou udržet les čistý. 🗑️🌍 Přijďte se s námi pobavit, naučit se něco nového a prožít dobrodružství, které budete dlouho vzpomínat! 🎉🎈 Těší se na vás Míša.

Představení je vhodné pro děti od 2 let. Děti do 12 měsíců, které ještě nechodí, mají vstup zdarma. Každá další osoba i dítě musí mít platnou vstupenku.

Představení je vhodné i pro ty, kteří ještě nevydrží dlouho sedět – během představení jsou děti zapojovány do písniček a zvány k tanci na pódiu.

Délka představení je 50–60 minut, poté mají děti možnost se s Míšou setkat na autogramiádě, vyfotit se nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko.

Vstupenky za zvýhodněnou cenu v předprodeji:
https://www.kinosokol.cz/misa-ruzickova-lesni-kralovstvi-pisnickova-show-pro-nejmensi-110

Zobrazit více

Čas

(Neděle) 10:00 - 10:00

Místo

T. G. Masaryka 2320, 272 01 Kladno, Czech Republic

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše Kladno

FREE
VIEW