út28kvě18:00út20:3018:00 - 20:30 Malba na hedvábný šátek s LeDouTyp událostiPřednášky & Vzdělávání

Podrobnosti události

Jemná krása hedvábí přímo vybízí k malbě.

Vyzkoušejte si malbu na hedvábí v podobě šátku 50×50 cm za pomocí profesionálních barev fixovaných parou. Šátek si hned po skončení dílny neodnesete domů, ale bude dodán cca za 14 dní po zafixování. Výsledky na šátcích jsou mnohem lepší při fixaci parou než u zažehlovacích barev.

Proto nám, prosím, do přihlášky napište do poznámky adresu dodání šátku.

Vyzkoušíte si různé techniky malby, např. rozpíjení nebo kresbu konturou.

Kdo vede dílnu?
Dílnu vede Lenka, která tvoří pod jménem LeDa. Na její tvorbu se můžete podívat na Fleru – https://www.fler.cz/leda-s-labuti

Lenka se věnuje malbě na hedvábí delší dobu. Baví ji malovat na další textilie jako jsou bavlněná trička a lněné šaty. V současné době má výstavu velkoformátových hedvábných obrazů v restauraci La Casa Blů v Praze.

Cena 680 Kč.
Cena zahrnuje veškerý materiál včetně fixace barev parou a dodání šátku na vámi určenou adresu. Tu nám, prosím, napište do poznámky k přihlášce.

Kapacita dílny je 8 míst.

https://www.facebook.com/events/990470039177203/

Zobrazit více

Čas

(úterý) 18:00 - 20:30

Místo

Jeleni nelení

Organizátor

Jeleni nelení

noreply@facebookmail.com

Learn More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Naše Kladno

FREE
VIEW