červen, 2022

út14čer17:0020:00DĚTI JSOU TAKY LIDI: Výchova, vzdělání a vývojové traumaVraný (okr. Kladno) - Domškola Freedom, Lukov 11Typ události:Přednášky & Vzdělávání

Podrobnosti události

Beseda o výchově v respektu a úctě, o svobodném vzdělávání a o tom, jak naše vlastní dětství ovlivňuje naše rodičovství.

O ČEM SE BUDE MLUVIT
Zdeňka se s vámi podělí o zážitky i zkušenosti mámy jednoho dvacetiletého mladého muže, čtrnáctileté unschoolerky a tříleté svobodné bytosti. Budete si moci povídat i o jejích osmi letech ve Svobodě učení, o několika rocích práce s dětmi v kroužcích a ve školce, o sedmileté domškolácké střídavce, jednom pokusu o komunitní školu, o natáčení dokumentu o svobodném vzdělávání nebo třeba o tisících příběhů traumat z dětství, které s ní sdílejí její sledující na Instagramu a Facebooku.
V průběhu vyprávění budete moci klást dotazy a beseda se postupně zaměří na konkrétní témata, která přinesete vy sami, abyste mohli odejít přesně s tím, pro co jste si přišli.
ZDEŇKA ŠÍP STAŇKOVÁ
Miluje svobodu, Pipi Dlouhou punčochu, cestování a zmrzlinu. Je mámou 3 dětí a autorkou blogu a YouTube kanálu DĚTI JSOU TAKY LIDI. Ráda jezdí po světě a povídá si o svobodném vzdělávání, respektujícím rodičovství, důvěře v děti i v sebe a hledání cest, jak se k těmto ideálům přibližovat.
Podílí se na dokumentu Svobodné děti o rodinách na cestě za sebeřízeným vzděláváním a také pracuje na knize o dlouhodobých dopadech nerespektující výchovy. Kniha by měla vyjít v září tohoto roku.
Mimo to propaguje informovanost v oblasti práv dětí a rodičů ve vzdělávání – FB skupina Řešení problémů ve škole, stížnosti na učitele a školy, a od roku 2012 se podílela na rozvoji iniciativy Svoboda Učení
www.detijsoutakylidi.cz

VSTUPNÉ

350 Kč za 1 osobu nebo 600 Kč za 2 osoby předem do 6.6. na účet 2602083236/2010 a současně se přihlásit na domskolafreedom@seznam.cz jménem. Rezervace je platná od okamžiku připsání platby na účet. Počet míst je omezen na 30 lidí.

400 Kč za 1 osobu nebo 700 Kč za 2 osoby (manželé, partneři) hotově na místě (pokud nebude naplněna kapacita)

KDY A KDE
14.června 2022 17:00-20:00
Statek Lukov 11
Lukov 11, okr. Kladno 27373

DALŠÍ INFORMACE

KONTAKT
Dotazy a připomínky k besedě pište na E-mail domskolafreedom@seznam.cz

Zobrazit více

Čas

(úterý) 17:00 - 20:00

Místo

Vraný (okr. Kladno) - Domškola Freedom, Lukov 11

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X
X