Zahájení sezóny na zámku Nelahozeves

Srdečně vás zveme na zahájení zámecké sezóny v Nelahozevsi. Renesanční zámek Nelahozeves bude otevírat své brány v sobotu 28. března 2020 již v 9:30! Přijďte s námi oslavit příchod jara.

Těšit se můžete na bohatý program plný aktivit pro celou rodinu. Kejklíř Pupa již teď pilně trénuje na celý den zábavy s dětmi, jistě udělá radost i představení dětí ze sboru Cvrčci a Poupata či pohádky v podání Sváťova dividla a Štěpánčina divadélka. Tradičně nemohou chybět prohlídky zámku, kreativní dílničky pro děti a tombola pro všechny návštěvníky. Nádvoří a parkoviště se zaplní stánky s ručními výrobky, vybírat budete moci například z vyšívaných ubrusů, keramických květin, kožených výrobků, šperků, dekorativní keramiky a dřevěných hraček. Nebude chybět ani dobové podium pro všechny účinkující. 🤹‍♂️🎭

Nejen děti jistě potěší návštěva sboru dobrovolných hasičů obce Nelahozeves. Ti návštěvníkům představí své vozy včetně cisterny, ukážou záchranné vybavení a půjčí k vyzkoušení helmu či ochrannou vestu. Kdo bude mít zájem, vyrobí si svíčku či si může ozdobit velikonoční perníček. Komu po všech těch aktivitách vyhládne, může se zastavit u stánků s občerstvením. Na výběr bude mít nejen z palačinek, trdelníků, placek či staročeských uzenářských specialit, ale také si bude moci dát domácí borůvkový koláč, poctivou bramboračku nebo staročeský guláš. Tradičně budete moci doplnit i své zásoby roudnického vína.

Program na nádvoří a parkovišti se bude vzájemně prolínat:

09:30 Otevření zámku
11:00 Kejklíř Pupa
11:30 Sváťovo dividlo
12:35 Vystoupení Dětských sborů Cvrčci a Poupata
13:00 Kejklíř Pupa
13:45 Vystoupení Dětských sborů Cvrčci a Poupata
15:00 Kejklíř Pupa
15:35 Štěpánčino divadélko
17:00 Ukončení programu

Celý den budou probíhat:
Řemeslné trhy
Kreativní dílničky & prohlídky
Mini Zoo a projížďky na ponících (v případě hezkého počasí)
Kejklíř Pupa
Představení hasičských vozů a vybavení
Nafukovací skákací hrad ve tvaru auta

Kompletní informace o vstupenkách a programu najdete na našich stránkách: http://bit.ly/zahajeni-2020 👈🎫

Těšíme se na vaši návštěvu! 😁

Akce již sknčila

Datum

28. 03. 2020

Čas

09:30 - 17:00

Místo

Zámek Nelahozeves
Nelahozeves 1, 277 51 Nelahozeves

Mohlo by Vás zajímat

Napište komentář