Vernisáž výstavy Olgy Sarkoziové a Divadlo Taška Kladno

Přijďte nahlédnout do světa neslyšících a naučit se prvky znakového jazyka s divadelním spolkem Taška a s Tichým světem.

Do ticha se utíkáme, když jsme unaveni ruchem okolního světa, když se potřebujeme zrelaxovat či prostě přemýšlet. O tichu říkáme, že léčí. Jak to ale mají s tichem lidé, kteří si jej nevybrali za svého nerozlučného společníka? Jak vypadá jejich každodenní život a jaké nesnáze musí každý den překonávat, aby obstáli v této hektické době? A mohou být vůbec šťastni?

Pokud chcete najít odpovědi, nenechte si ujít vernisáž Olgy Sarkoziové – neslyšící výtvarnice a herečky, která proběhne u příležitosti Mezinárodního dne neslyšících (připadá na 23. 9.) ve čtvrtek 25. 9. 2019 od 17 hod. ve velké studovně a Malé galerii naší knihovny.

Při této příležitosti také představí svoji činnost organizace působící i v Kladně a zabývající se pomocí neslyšícím – Tichý svět.

Ve druhé části večera se můžete těšit na vystoupení divadelního spolku Taška Kladno – František Hrubín: Špalíček veršů a pohádek – pásmo říkadel a pohádek s prvky znakového jazyka.

Datum

25. 09. 2019

Čas

17:00 - 19:00
Středočeská vědecká knihovna v Kladně

Místo

Středočeská vědecká knihovna v Kladně
Gen. Klapálka 1641, 272 01 Kladno
Kategorie

Mohlo by Vás zajímat

Napište komentář