Swap hraček – výměnný bazar pro děti

Další z řady výměnných bazarů (SWAP) v kině Sokol bude o dětech a pro děti. Výměnný bazar tentokrát bude zaměřený na hračky, dětské knížky a další věci, co má ráda nejmladší generace.

Pomozte svým dětem vytřídit hračky, se kterými už si nehrají, a společně je přineste do kina na výměnný bazar. Děti se tak naučí zbavit se toho, co už nepoužívají a určitě si rády vyberou něco nového do svého pokojíčku.

Jak swap funguje:

Na výměnu přinesou děti maximálně 7 hraček, knížek nebo jiných věcí na hraní. Z toho, co donesli ostatní, si na oplátku mohou vybrat maximálně 7 hraček, které se budou líbit jim. Na výměnu přijímáme pouze hračky v dobrém stavu, které mohou ještě plnit svoji funkci.

Prosíme, abyste své děti vedli k ohleduplnosti k ostatním. Cílem akce je, aby děti měly radost z nových úlovků ale i z toho, že jejich hračky využije zase někdo jiný.

Zbylé věci ze swapu: Veškeré přebytky darujeme do Dětského centra Kladno (http://www.dckl.cz) nebo do kladenského ReShare obchodu Armády spásy.

Občerstvit se během akce můžete z nabídky baru kina Sokol.

Vstupné: 30 Kč (doporučujeme mít přesný obnos)

POZOR! Věci získané SWAPováním slouží pouze pro osobní potřebu a ne pro následný přeprodej. Účastníci, kteří by nerespektovali zásady SWAPu, budou vykázáni.

Datum

19. 05. 2019

Čas

15:00 - 19:00
Kino Sokol

Místo

Kino Sokol
T. G. Masaryka 2320, 272 01 Kladno

Napište komentář