Společně v Kladně – setkání s veřejností

Společně v Kladně

„Kladeňáci mají často sami představu o tom, jak by město mohlo zvelebit či oživit veřejný prostor v blízkosti jejich domovů. Někde chybějí lavičky, jinde hřiště, vyhlídka či se jim nelíbí zborcená zídka a tak dále. V programu ‚Společně v Kladně‘ bude moci každý představit svůj návrh a místo, kde žije, změnit. Na uskutečnění nápadů jsme z rozpočtu vyčlenili tři miliony korun,“ říká kladenský primátor Dan Jiránek a dodává: „Návrhy bude na magistrátu přijímat koordinátorka Michaela Mullerová (michaela.mullerova@mestokladno.cz).“

Veškeré principy, parametry, podmínky a kontakty programu představíme právě 16. května na Setkání s veřejností. Ale právě teď už máte možnost podívat se na webové stránky projektu www.spolecnevkladne.cz , kde najdete základní informace i formulář, do kterého je možné vpisovat návrhy k realizaci. Je to sice jednoduché, ale přece jen je třeba se zamyslet nad poutavým názvem, připravit si ilustrační obrázek, nebo náčrt, aby zrovna ten váš návrh získal nejvíce hlasů ostatních občanů a bylo možno ho realizovat.

Záměr musí být z technického hlediska proveditelný, musí jít o pozemek či majetek města Kladna a náklady na uskutečnění by měly dosahovat minimálně 30 000 Kč.

Harmonogram:

Podávání návrhu: 9. 5. – 14. 6. 2019
Setkání s veřejností: 16. května, v Kladenském zámku
Zveřejnění návrhů veřejnosti v OC Central: 9 – 10/2019
Hlasování: 15. – 31. 10. 2019

Datum

16. 05. 2019

Čas

17:00 - 18:00

Místo

Zámecká zahrada Kladno
Kategorie

Napište komentář