Rozkvetlé sady Slaný – procházka, výlet na kole nebo focení.

Vážení přátelé, chtěli bychom Vás pozvat do našich rozkvetlých sadů ve Slaném. Budete mít jedinečnou možnost se projít nebo projet na kole a udělat krásné fotky u rozkvetlých stromů. Jedná se o výjimečnou akci, které se bude konat pouze v sobotu 27.4 od 9:00 do 14:00, a to z důvodu prací v sadech a používání těžké techniky.

Stačí pouze, když se nahlásíte v naší firemní prodejně před areálem společnosti EKOFRUKT Slaný, spol. s r.o. na adrese Trojanova 1566, kde taktéž získáte základní informace, jak se v sadech pohybovat.

Pak už můžete vyrazit na cestu pěšky, na kole, ale klidně i s kočárkem, jelikož cesty jsou zpevněné. Můžete sebou klidně vzít i své psí miláčky (vstup povolen pouze na vodítku). Budete si moci udělat nádhernou procházku a navíc pořídit úžasné fotky.

Pro ty, kteří si chtějí udělat delší výlet, tak pak je možné jít po stopách ovocné stezky, kde jsou odpočinková místa a informační cedule, které Vás budou informovat o historii a současnosti ovocnářství na Slánsku. Mapky a info letáčky jsou také k dostání v naší prodejně. Parkování zajištěno před areálem firmy.

V případě špatného počasí si vyhrazujeme právo akci zrušit z důvodu Vaší bezpečnosti.

Těšíme se na Vás!

Datum

27. 04. 2019

Čas

09:00 - 14:00

Místo

Ekofrukt (Areál firmy Ekofrukt Slaný)
Trojanova 1566, 27401 Slaný

Napište komentář