Rozkvetlé sady Slaný – procházka, výlet na kole nebo focení.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vážení přátelé, chtěli bychom Vás pozvat do našich rozkvetlých sadů ve Slaném. Budete mít jedinečnou možnost se projít nebo projet na kole a udělat krásné fotky u rozkvetlých stromů. Jedná se o výjimečnou akci, které se bude konat pouze v sobotu 27.4 od 9:00 do 14:00, a to z důvodu prací v sadech a používání těžké techniky.

Stačí pouze, když se nahlásíte v naší firemní prodejně před areálem společnosti EKOFRUKT Slaný, spol. s r.o. na adrese Trojanova 1566, kde taktéž získáte základní informace, jak se v sadech pohybovat.

Pak už můžete vyrazit na cestu pěšky, na kole, ale klidně i s kočárkem, jelikož cesty jsou zpevněné. Můžete sebou klidně vzít i své psí miláčky (vstup povolen pouze na vodítku). Budete si moci udělat nádhernou procházku a navíc pořídit úžasné fotky.

Pro ty, kteří si chtějí udělat delší výlet, tak pak je možné jít po stopách ovocné stezky, kde jsou odpočinková místa a informační cedule, které Vás budou informovat o historii a současnosti ovocnářství na Slánsku. Mapky a info letáčky jsou také k dostání v naší prodejně. Parkování zajištěno před areálem firmy.

V případě špatného počasí si vyhrazujeme právo akci zrušit z důvodu Vaší bezpečnosti.

Těšíme se na Vás!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 • 00

  dní

 • 00

  hodin

 • 00

  minut

 • 00

  vteřin

Datum

27. 04. 2019

Čas

09:00 - 14:00

Místo

Ekofrukt (Areál firmy Ekofrukt Slaný)
Trojanova 1566, 27401 Slaný

Napište komentář