Olin Nejezchleba & Kybabu + Jamie Marshall – venkovní koncert

KyBaBu je původně zkratka pro kytaru, basu a buben, dnes je nástrojové obsazení mnohem pestřejší. V popředí kapely stojí autorská tvorba Olina Nejezchleby a Norbiho Kovácse. V roce 2017 přijali k jejich velké radosti nabídku ke spolupráci bývalí kolegové ze skupiny Etc… Pavel Skála, Jirka zelenka a Vláďa Pavlíček a společně nazkoušeli nový repertoár Olinovy tvorby, několika písněmi vzpomenou i na skvělého skladatele a hudebníka Petra Skoumala.
Více o kapele: http://100promotion.net/index.php?page=vypis&id=8

K naší velké radosti přijala tato skupina pozvání do kina Sokol, a pokud nám to počasí dovolí, užijeme si je venku na dvoře kina.

Skvělá zpráva je, že jako host zahraje také Jamie Marshall!

Jamie předtím, než odjel do ČR, více než 20 let působil na Londýnské hudební scéně. Živě hrál Jamie s takovými hvězdami, jako jsou Don McLean, The Blues Band, Paul Young and Los Pacaminos, s frontmanem skupiny Squeeze Glennem Tilbrookem a britskou bluesovou legendou Long Johnem Baldrym. Jeho celostátní turné s McLeanem završili Jamie a jeho kapela nahrávkou speciální verze hitu „American Pie“ ve studiu EMI, Abbey Road Studios, kterou pak zahráli živě v televizi BBC v poradu Nejlepších deseti popových písní.
https://www.youtube.com/watch?v=Nljmaoecznk

Vstupné: 250 Kč

Vstupenky k dostání v předprodeji na baru kina Sokol od 1.4.nebo na místě před koncertem.

Datum

13. 06. 2019

Čas

19:30 - 22:00

Vstupné

250Kč
Kino Sokol

Místo

Kino Sokol
T. G. Masaryka 2320, 272 01 Kladno

Napište komentář