Mini Rock Festival 2019

Po roce je tady další ročník Mini Rock Festivalu!

Přijdťe poslední prázdninovou sobotu 31. 8. 2019 do Hostivic na hřiště pod hráz. Během celého odpoledne a večera pro vás vystoupí několik kapel z blízka i z daleka, známých či méně známých.

Doražte, kapely, pořadatelé i občerstvení se na vás budou těšit!

Kapely:

PUMPA
Svou návštěvou nás poctí legendární hard rocková kapela Pumpa! Trochu jižanského rocku nikdy neuškodí, těšíme se, bude to pecka!

Ampér Hard & Heavy
Legendární kapelu Ampér jistě není třeba místním fanouškům dlouze představovat. Tato heavy metalová kapela tradičně zakončí i letošní ročník našeho festiválku.

BADYS
Kapela Badys s domovskou základnou v Nučicích je smečka budižkničemů, který žijou muzikou. Hudební styl nejde přesně charakterizovat, protože je to směs hard rocku, punku, garážového rocku a kdo ví čeho ještě.

Psí Kšíry
Zpěvák podobající se svou vizáží pochybným celebritám, kytarista hrající povětšinou rukou zkrvavenou na maximálně 5 strun, basák s vtipným obličejem a ještě vtipnějším příjmením a bubeník, jehož tělo přes vrstvu husté srsti nikdo už pár let neviděl. To je kapela Psí Kšíry, po jejíž vystoupeních nezůstává jediné oko či podpaží suché!

Save the Emotion
Save the Emotion je seskupení mladých muzikantů soustřeďující se v Berouně. Při živém hraní disponuje vlnou energie a záplavou fanynek.

Wicked Dolls
Trochu tvrdší muziky vám z Kladna přivezou Wicked Dolls, a bude to stát za to!

Retroduktor
Festiválek nám zahájí skvělá kapela z místní umělecké školy!

Datum

31. 08. 2019

Čas

15:00 - 22:00

Místo

Hostivice
Hostivice
Kategorie

Mohlo by Vás zajímat

Napište komentář