Krajinou mé duše vol.3: Krocení draka

Další pokračování zážitkového uměleckého workshopu, kde budeme pracovat s technikou akvarelu – mokré do mokrého. Tuto techniku využijeme k interaktivní tvorbě a přeměně obrazu za účelem „zkrocení draka“, což je téma, které se pojí k přicházejícímu podzimu. Stejně jako sv. Michael přemohl draka, budeme i my překonávat a transformovat našeho vnitřního draka. Celým procesem budete doprovázeni lektorkou.

Tento workshop je vhodný pro všechny, není pro něj třeba mít žádné umělecké nebo výtvarné zkušenosti. Workshop je určen pro dospělé, není vhodný pro děti (případně prosím konzultujte s lektorkou).

Hana Molková
Je studentkou závěrečného ročníku Akademie sociálního umění, kde se v rámci studia věnuje základům arteterapie. Ve své práci vychází z arteterapeutické školy Margarethe Hauschky a antroposofické nauky o člověku. Má zkušenosti získané v sociálně terapeutické dílně pro dospělé klienty s postižením.

Počet míst je omezen na 5 účastníků. Místo je nutné si předem rezervovat v kavárně osobně nebo formou FB zprávy. Cena za 3 hodinový workshop je 380 Kč. Cena zahrnuje veškerý materiál a práci s lektorkou.

Datum

21. 09. 2019

Čas

13:30 - 16:30

Místo

Kavárna Sezóna
Husova 103, 27401 Slaný
Kategorie

Mohlo by Vás zajímat

Napište komentář