Krajinou mé duše vol.2

Zážitkový umělecký workshop kde pomocí techniky pastelového pigmentu budeme oslovovat především hmat i zrak. Naučíme se postupným vrstvením míchat jedinečné, individuální odstíny a ze základních barev dojít k zemským tónům. Setkáme se se čtyřmi živly a necháme na papíře vzniknout osobitou krajinu, ve které se pokusíme najít naše místo. Vytvoříme si náš jedinečný bezpečný prostor.

Tento workshop je vhodný pro všechny, není pro něj třeba mít žádné umělecké nebo výtvarné zkušenosti. Workshop je určen pro dospělé, není vhodný pro děti (případně prosím konzultujte s lektorkou).

Hana Molková
Je studentkou závěrečného ročníku Akademie sociálního umění, kde se v rámci studia věnuje základům arteterapie. Ve své práci vychází z arteterapeutické školy Margarethe Hauschky a antroposofické nauky o člověku. Má zkušenosti získané v sociálně terapeutické dílně pro dospělé klienty s postižením.

Počet míst je omezen na 5 účastníků. Místo je nutné si předem rezervovat v kavárně osobně nebo formou FB zprávy. Cena za 3 hodinový workshop je 300 Kč. Cena zahrnuje veškerý materiál a práci s lektorkou.

Datum

15. 06. 2019

Čas

13:30 - 16:30

Místo

Kavárna Sezóna
Husova 103, 27401 Slaný

Napište komentář