Krajinou mé duše – světlo a tma

Srdečně vás zvu na zážitkový výtvarný workshop, kde pomocí techniky pastelového pigmentu budeme oslovovat především hmat i zrak. Naučíme se postupným vrstvením míchat jedinečné, individuální odstíny a ze základních barev dojít k zemským tónům. Setkáme se tak společně se čtyřmi živly. Téma se pojí k nastávající proměně ročního cyklu. Keltským svátkem tohoto období je Samhain neboli naše Dušičky. Venku ubývá světla a my se chystáme na přechod do temné části roku. Proto je třeba hledat a nacházet světlo uvnitř a tou cestou se vydáme i my. Vytvoříme prostor, ve kterém budeme moci uchovat světlo i pro nastávající období. Těším se na naši společnou práci.

Tento workshop je vhodný pro všechny, není pro něj třeba mít žádné umělecké nebo výtvarné zkušenosti. Workshop je určen pro dospělé, není vhodný pro děti 0-13 let (případně prosím napište zprávu pro konzultaci).

Jsem absolventkou Akademie sociálního umění v Praze, kde jsem se v rámci studia věnovala mj. základům arteterapie. Ve své práci vycházím z arteterapeutické školy Margarethe Hauschky a antroposofické nauky o člověku. Praxi získávám při své práci v dílnách pro dospělé klienty s postižením.

Počet míst je omezen na 8 účastníků. Místo je nutné si předem rezervovat pomocí facebookové zprávy nebo na e-mail jelenineleni@gmail.com. Případně prosím o rezervaci v Kavárně Sezóna.

Cena za 3 hodinový workshop je 300 Kč. Cena zahrnuje veškerý materiál a práci s lektorkou.

Datum

19. 10. 2019

Čas

13:30 - 16:30

Místo

Kavárna Sezóna
Husova 103, 27401 Slaný

Mohlo by Vás zajímat

Napište komentář