KLADENSKÝ ODPICH NA TÉMA SÍDLIŠTĚ

Chystáme pro vás novou platformu setkání s občany, tzv. „Odpich“, ve které bude součástí úvodní přednáška odborníků na dané téma. Prvním tématem bude „Sídliště, jak dál“.

Architekti z firmy Unit architekti s.r.o. nám představí své projekty a zkušenosti z praxe. Následovat bude debata nejen o kladenských sídlištích s architekty a se zástupci města.

23. dubna, 17:00, ZŠ Ukrajinská

Portfolio projektů této skupiny architektů zahrnuje široké spektrum měřítek od územních plánů po realizace interiérů, těžiště práce kanceláře představují bytové projekty, projekty nízkopodlažního bydlení, polyfunkčních staveb a urbanismus. Základem práce je důraz na obytnost prostředí, uplatňování současných stavebních typologií a komplexní přístup od koncepčních řešení po architektonický detail. Nedávná realizace obytného souboru v Praze Na Vackově byla nominována na prestižní mezinárodní ocenění Mies van der Rohe Award.

Zkušenosti kanceláře zahrnují kompletní škálu od koncepčních studií až po komplexní projektové práce. Kromě standardních realizací uplatňuje kancelář svou zkušenost s netradičními typy bydlení (Cohousing) a koncepty zástavby pro specifická klimatická prostředí. Nad rámec projekční činnosti poskytují UNIT architekti své dlouhodobé teoretické i praktické zkušenosti v rámci poradenských služeb.

Datum

23. 04. 2019

Čas

17:00 - 19:00

Místo

14zs kladno
Ukrajinská, Kročehlavy, Kladno, Okres Kladno, 27201 Kladno

Napište komentář