Cesta bojovníka

Vydejte se s námi na Cestu bojovníka!
Přidat se může kdokoli, kdo cítí potřebu a odhodlání něco změnit, posunout své limity, fyzicky a psychicky posílit.
Cílem je postupně splnit všech 7 pilířů, z nichž každý prověří jednu z vlastností, které pro nás mají hodnotu. Tato cesta by měla trvat 10 týdnů a bude zakončena závěrečnou zkouškou poslední květnový víkend, kdy také vyhodnotíme a odměníme všechny absolventy Cesty bojovníka.
Úkoly jednotlivých pilířů nebudou lehké, mnohdy si budeme muset sáhnout na své fyzické a psychické limity. O to větší radost a pýchu pak pocítíme na konci cesty!

Ke každé vlastnosti bude přiřazen úkol, jehož zdoláním prokážeme splnění tohoto pilíře. Postupně vám budeme jednotlivé úkoly odhalovat, společně s časem a místem pro jejich splnění.
Neplatíte žádný registrační poplatek, stačí se pouze přihlásit zde v tomto formuláři (https://goo.gl/forms/yc6I5FmQPEQ5ioG13), a pak už jen hlídat naši FB stránku, na které postupně zveřejníme úkoly. Některé budou fyzické, u některých se budete moct povalovat v posteli nebo jít do kina. První úkol bude zveřejněn do konce tohoto týdně. Hlásit se můžete kdykoli v průběhu celých deseti týdnů, jen na splnění budete mít méně času při pozdější registraci.

Datum

24. 05. 2019

Čas

16:00 - 19:00

Místo

Můj Gym - BoostUp Academy
Sítná 3127, 27201 Kladno
Kategorie

Napište komentář