2.ročník Stochov Open 2019

Ahoj,
rádi bychom Vás pozvali na již druhý ročník Velikonočního“ florbalového turnaje ve Stochově. Zveme Vás na příjemně strávenou neděli v hezké hale s bohatým barem. Turnaj se koná v neděli 21.4.2019 v místní sportovní hale. Tady nějaké info:

Turnaj je připraven pro 10 týmů.
Hraje se podle pravidel „Velkého florbalu“, na velkém hřišti s mantinely. Systém 5+1. Týmy se utkají každý s každým ve dvou skupinách a následně v play-off. Hraje se 1 x 15 minut.
Utkání řídí rozhodčí a může skončit nerozhodně. Vyloučení je na jednu minutu. Vítězství 2 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů. O konečném pořadí rozhoduje 1) počet bodů, 2)vzájemné utkání, 3)skóre, 4)poměr branek (V/O), 5)los
Ostatní :
Občerstvení přímo v budově.
Točené limo, pivo i jiné lahodné alkoholické nápoje. Dále polévky, Panini a jiné pochutiny.
Facebook: Fitness-kickbox Fitko Stochov

Týmy budou přihlášeny podle pořadí jak budou docházet přihlášky a následně podle zaplacení startovného.