2.ročník Stochov Open 2019

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ahoj,
rádi bychom Vás pozvali na již druhý ročník Velikonočního“ florbalového turnaje ve Stochově. Zveme Vás na příjemně strávenou neděli v hezké hale s bohatým barem. Turnaj se koná v neděli 21.4.2019 v místní sportovní hale. Tady nějaké info:

Turnaj je připraven pro 10 týmů.
Hraje se podle pravidel „Velkého florbalu“, na velkém hřišti s mantinely. Systém 5+1. Týmy se utkají každý s každým ve dvou skupinách a následně v play-off. Hraje se 1 x 15 minut.
Utkání řídí rozhodčí a může skončit nerozhodně. Vyloučení je na jednu minutu. Vítězství 2 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů. O konečném pořadí rozhoduje 1) počet bodů, 2)vzájemné utkání, 3)skóre, 4)poměr branek (V/O), 5)los
Ostatní :
Občerstvení přímo v budově.
Točené limo, pivo i jiné lahodné alkoholické nápoje. Dále polévky, Panini a jiné pochutiny.
Facebook: Fitness-kickbox Fitko Stochov

Týmy budou přihlášeny podle pořadí jak budou docházet přihlášky a následně podle zaplacení startovného.